Okulary korekcyjne i progresywne

Okulary są trendy- to fakt i nie ma co z tym dyskutować. Dziś okulary to nie tylko korekcja wzroku ale modny dodatek, który podkreśla osobowość. W naszym salonie znajdą Państwo duży wybór modnych opraw okularowych zarówno znanych jak i mniej znanych marek. Posiadamy szeroką gamę opraw damskich, męskich i dziecięcych.W naszej ofercie znajdą Państwo oprawy sportowe z możliwością montażu soczewek korekcyjnych- idealne na lekcje w-f i nie tylko. Dla fanów pływania wymagających korekcji wzroku polecamy korekcyjne okulary do pływania.

Oprawy to jednak nie wszystko- istotną częścią okularów są soczewki okularowe. Rekomendujemy Państwu markowe soczewki firmy Hoya. Zależnie od potrzeb oferujemy: soczewki progresywne, dwuogniskowe, fotochromowe, przeciwsłoneczne korekcyjne, soczewki do pomieszczeń i wiele innych dopasowanych  indywidualnie dla każdego klienta.

Dzięki systemowi wideocentacji, którego używamy w naszym salonie, gwarantujemy dokładne wyznaczenie indywidualnych parametrów potrzebnych do wykonania okularów.


 


 

Okulary korekcyjne i progresywne